Скарбниця педагогічної творчості
День здоров'я (Зазуля Л.А.)
Мета: виховувати в дітей інтерес до фізичної культури і спорту як вагомих засобів зміцнення здоров'я, усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя; сприяти розвитку рухових якостей; виховувати почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги; дати орієнтири щодо активного проведення вільного часу і дозвілля з користю для здоров'я молодої української сім'ї.
Детальніше...
 
Сценарій шкільного свята до Дня збройних сил України (Якімчук Т.Б.)

Мета:

- сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість;

- розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність;

Детальніше...
 
Множення числа 9. Письмове множення багатоцифрових чисел на одноцифрове з переходом через розряд у кількох випадках. (Зазуля Л.А.)

Мета. Ознайомити учнів з алгоритмом множення числа 9 та письмовим множенням багатоцифрового числа на одноцифрове; вдосконалювати вміння розв'язувати задачі, обчислювальні навички учнів. Розвивати математичне мовлення, вміння доводити власну думку,

Детальніше...
 
Знайомство запорізькими козаками. (Штефлюк М.Г.)

Мета виховна: Висвітлити причини та процес виникнення українського козацтва, розглянути козацтва, як явище світової історії, виховувати повагу до історичного минулого українського козацтва.  Ознайомити учнів з періодом козаччини та особливістю свята Покрови:  виховувати у дітей шанобливе ставлення до Запорізьких козаків і спонукати до наслідування їх кращих рис (добродушності, безкорисності, товаристкості, героїзму та патріотизм до рідного краю).

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 5
Банер

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет