Спеціалісти психологічної служби працюють з окремою особистістю, з окремою дитиною, а якщо з групою – то невеликою, а якщо з сім’єю – то з кожною окремо.

Основне призначення служби – психологічний і соціальний супровід дитини, підлітка, наданням їм психологічної, соціальної допомоги, вміння організувати їх навчання, виховання, реабілітацію і адаптацію в суспільстві.

Основною метою діяльності служби є психологічний супровід особистісної і соціальної адаптації дітей, підлітків у процесі навчання в школі, психологічне забезпечення індивідуалізації і гуманізації педагогічного процесу.

Одне із завдань психологічної служби – забезпечити такий психологічний клімат, коли дітям хочеться вчитися, вчителям працювати, а батьки не жаліють, що свою дитину віддали саме в цю школу.

Тільняк Вікторія Іванівна,

практичний психолог, дефектолог.

Закінчила Чернівецький національний університет

ім. Юрія Федьковича у 2011 році та Кам'янець-Подільський національний університеті ім. Івана Огієнка у 2014 році