Корисні поради
Про що найважливіше дбати у період невизначеності

Ми завжди важко переносимо невизначеність. Особливо, якщо вона пов'язана з небезпекою.
У стані невизначеності мозок починає працювати у режимі стресу й стає важко приймати рішення. Попри те, що невизначеність зараз є частиною нашого життя, деякі речі зробити можна і варто.

Детальніше...
 
Бути толерантним у нестабільний час-це……

Підтримувати інших, щоб їм було комфортно поруч з вами.

Ваш тон і навіть постава, манера спілкування впливають на те, як люди бачать вас і що відчувають – чи довіряють вам, чи виконують ваші поради, чи поводяться спокійно, чи відкриті до підтримки.

Навіть з людьми, які проявляють агресію, можна спілкуватися більш ефективно (та потенційно зменшити емоційну напругу), якщо звертатися до них ввічливо.

Детальніше...
 
Як впоратися із ризикованими емоцями?

Люди щодня вiдчувають різні емоції - іноді хороші та приємні, а іноді і не дуже. Під час війни у нас може зростати рiвень емоційної напруженості, страху та хвилювань. При такому навантаженні практично будь-хто починає відчувати себе пригніченим, іноді злим та розчарованим. 

Детальніше...
 
Як впоратися з осінньою нудьгою?

Осінь зазвичай супроводжується у багатьох поганим настроєм, дратівливістю, поганим самопочуттям. При цьому, ми самі навіть не помічаємо, як вганяємо себе в такий плачевний стан.

Звичайно, бути в піднесеному настрої постійно не завжди

Детальніше...
 
Психічні стани

Психічні стани - це особлива психологічна категорія, що відрізняється від психічних процесів і психічних особливостей особистості та одночасно впливає на них, ними і детермінується. У класичному поділі психічних явищ вони виділені за ступенями зменшення динамічності, лабільності та швидкості їхніх змін - процеси, стани та властивості.

Психічні стани - це психологічна характеристика особистості,

Детальніше...
 
Зв'язок почерку з характером

 Зв’язок почерку з характером вивчає стародавня наука графологія. Адже почерк виводиться рухом руки, а всякий рух диктується нашим мозком. На думку психологів, саме під час письма виражається стан нашої душі. Кожен штрих, який виводить людина на папері, характеризує його особисті якості. На почерку відбиваються

Детальніше...
 
Розставання: етапи великого шляху

При словах «вона від нього пішла», «він її кинув» перед очима відразу з'являється типова картинка. Вона тремтячими руками кидає у валізу кофтини, примовляючи: «Ні, так більше не можна». Або він, суворий і розчарований, вантажить в машину коробки з Dvd-дисками і закриває багажник із словами: «Ну все, з мене досить».

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2
Банер

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет