Корисні поради
Як впоратися з осінньою нудьгою? PDF
Четвер, 02 квітня 2015, 10:07

Осінь зазвичай супроводжується у багатьох поганим настроєм, дратівливістю, поганим самопочуттям. При цьому, ми самі навіть не помічаємо, як вганяємо себе в такий плачевний стан.

Звичайно, бути в піднесеному настрої постійно не завжди

Детальніше...
 
Психічні стани PDF
Четвер, 02 квітня 2015, 10:05

Психічні стани - це особлива психологічна категорія, що відрізняється від психічних процесів і психічних особливостей особистості та одночасно впливає на них, ними і детермінується. У класичному поділі психічних явищ вони виділені за ступенями зменшення динамічності, лабільності та швидкості їхніх змін - процеси, стани та властивості.

Психічні стани - це психологічна характеристика особистості,

Детальніше...
 
Зв'язок почерку з характером PDF
Четвер, 02 квітня 2015, 09:02

 Зв’язок почерку з характером вивчає стародавня наука графологія. Адже почерк виводиться рухом руки, а всякий рух диктується нашим мозком. На думку психологів, саме під час письма виражається стан нашої душі. Кожен штрих, який виводить людина на папері, характеризує його особисті якості. На почерку відбиваються

Детальніше...
 
Розставання: етапи великого шляху PDF
Субота, 25 жовтня 2014, 16:34

При словах «вона від нього пішла», «він її кинув» перед очима відразу з'являється типова картинка. Вона тремтячими руками кидає у валізу кофтини, примовляючи: «Ні, так більше не можна». Або він, суворий і розчарований, вантажить в машину коробки з Dvd-дисками і закриває багажник із словами: «Ну все, з мене досить».

Детальніше...
 
Психологічний захист: як це працює PDF
Субота, 25 жовтня 2014, 16:33

Багато хто сприймає психологічний захист як здатність адекватно відповісти на агресію або гідно вийти з конфлікту. З таким умінням ніхто не народжується: воно напрацьовується роками практики, і то, признатися, не у всіх. Але для того, щоб зберегти відчуття психологічної захищеності навіть тим, хто не дуже уміє спілкуватися, існують захисні механізми психіки . Це способи реагування на травмуючі  ситуації, потрібні нам для того, щоб підтримати нашу самооцінку і відновити самоповагу. Механізми психологічного  захисту універсальні для всіх, вони закладені в нас природою: це шаблони поведінки або реагування на ту або іншу травмуючу ситуацію.

Детальніше...
 
Психологічні аспекти набору зайвої ваги PDF
Субота, 25 жовтня 2014, 16:32

Вважається, що багато наших хвороб  обумовлено  психологічними факторами. Зокрема, психологи іноді пояснюють повноту людини нестачею любові до себе або ж просто лінню. Адже для того щоб прекрасно виглядати, і в тому числі мати бездоганну фігуру, треба прикласти чимало зусиль, часом навіть змінити характер.

Детальніше...
 
Діагноз: невпевненість в собі PDF
Субота, 25 жовтня 2014, 16:31

Невпевненість в собі, проблема древня, як людська цивілізація, привернула увагу медиків і психологів порівняно недавно – в середині XX століття. Саме тоді стало зрозуміле: прогресуюча невпевненість в собі може спричинити масу неприємностей – аж до психосоматичних захворювань, таких як астма, головний біль і гастрит.

 Одні пояснюють невпевненість в собі тим, що в корі головного мозку невпевненої в собі людини процеси гальмування переважають над процесами збудження.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2

Календар

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Банер

Національна гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет