Антошков Вадим Іванович

вчитель трудового навчання

(профіль: сільськогосподарська справа)

Освіта вища. Закінчив Камянець-Подільський державний університет у 2004 році.

Спеціальність: «Дефектологія».

Кваліфікація вчителя допоміжної школи, практичного психолога.

Загальний педстаж – 8 років. Стаж роботи в спеціальній школі – 8 років. Атестувався у 2007 році. За наслідками атестації була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії». Працює над проблемою «Формування екологічної свідомості учнів у процесі трудового навчання».

Білецька Майя Володимирівна

вчитель початкових класів

Освіта вища. Закінчила Камянець-Подільський державний

педагогічний університет у 2000 році.

Спеціальність: «Дефектологія. Олігофренопедагогіка. Психологія».

Кваліфікація вчителя допоміжної школи, практичного психолога.

Загальний педстаж – 11 років. Стаж роботи в спеціальній школі – 10 років. Атестувалася у 2004 році. За наслідками атестації була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії». Працює над проблемою «Взаємодія ігрової та навчальної діяльності на уроках в спеціальній школі».

Якімчук Тетяна Борисівна

вчитель фізичної культури

Освіта вища. Закінчила Камянець-Подільський державний

педагогічний університет у 2005 році.

Спеціальність: «Педагогіка, методика середньої освіти. Фізична культура».

Кваліфікація вчителя фізичної культури.

Загальний педстаж – 15 років. Стаж роботи в спеціальній школі –15 років. Атестувалася у 2007 році. За наслідками атестації була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії». Працює над проблемою «Формування навичок здорового способу життя на уроках фізкультури».

Семієнчева Алла Леонідівна

вихователь

Освіта середня-спеціальна. Закінчила Ленінградське педагогічне

училище у 1982 році.

Спеціальність: викладання в початкових класах.

Кваліфікація вчителя початкових класів.

Загальний педстаж – 24 років. Стаж роботи в спеціальній школі – 17 років. Атестувалася у 2007 році. За наслідками атестації була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст». Працює над проблемою «Форми і методи поглибленого пізнавання довкілля – основа екологічного виховання молодших школярів».

Бамбуляк Оксана Михайлівна

вихователь

Освіта вища. Закінчила ЧДУ у 2004 році.

Спеціальність: географія.

Кваліфікація географ, викладач географії.

Загальний педстаж – 9 років. Стаж роботи в спеціальній школі – 9 років. Атестувалася у 2007 році. За наслідками атестації була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії». Працює над проблемою «Форми і методи поглибленого пізнавання довкілля – основа екологічного виховання молодших школярів».

Норіца Оксана Василівна

вчитель ритміки

Освіта вища. Закінчила К-ППІ у 2004 році.

Спеціальність: «Дефектологія. Олігофренопедагогіка. Практична психологія».

Кваліфікація вчителя допоміжної школи, практичного психолога.

Загальний педстаж – 8 років. Стаж роботи в спеціальній школі – 8 років. Атестувалася у 2007 році. За наслідками атестації була присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії». Працює над проблемою «Урізноманітнення методів форм на уроках ритміки – основа корекції психофізичних вад учнів».