VIII. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗАСНОВНИКА ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ PDF

8.1. Засновник школи-інтернату або уповноважена ним особа:

        8.1.1. Затверджує установчі документи школи-інтернату, їх нову редакцію та зміни до них.

        8.1.2. Укладає строковий трудовий договір (контракт) з керівником школи-інтернату, обраним (призначеним) у порядку, встановленому законодавством та установчими документами школи-інтернату.

       8.1.3. Розриває строковий трудовий договір (контракт) з керівником школи-інтернату з підстав та у порядку, визначених законодавством та установчими документами школи-інтернату.

       8.1.4. Затверджує кошторис та приймає фінансовий звіт школи-інтернату у випадках та порядку визначених законодавством.

       8.1.5. Здійснює контроль за фінансово-господарською діяльністю школи-інтернату.

      8.1.6. Здійснює контроль за дотриманням установчих документів школи-інтернату.

        8.1.7. Здійснює контроль за недопущенням привілеїв чи обмежень (дискримінації) за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, інвалідності, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

      8.1.8. Реалізує інші права, передбачені законодавством та установчими документами школи-інтернату.

         8.2. Засновник або уповноважена ним особа не має права втручатися у діяльність школи-інтернату, що здійснюється ним у межах його автономних прав, визначених законом та установчими документами.

         8.3. Засновник або уповноважена ним особа може делегувати окремі свої повноваження органу управління закладу освіти та/або наглядовій (піклувальній) раді школи-інтернату.

         8.4. Засновник школи-інтернату зобов'язаний:

         8.4.1. Забезпечити утримання та розвиток матеріально-технічної бази заснованої ним  школи-інтернату на рівні, достатньому для виконання вимог стандартів освіти та ліцензійних умов.

         8.4.2. У разі ліквідації чи реорганізації школи-інтернату забезпечити здобувачам освіти можливість продовжити навчання на відповідному рівні освіти.

         8.4.3. Забезпечити відповідно до законодавства створення у  школі-інтернаті безперешкодного середовища для учасників освітнього процесу, зокрема для осіб з особливими освітніми проблемами.

 

Календар

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банер

Національна гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет