V. ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА PDF

5.1. Згідно з штатним розписом у школі-інтернаті працює лікар, сестра медична, сестра медична з дієтичного харчування, молодша сестра медична, які здійснюють профілактичну, лікувально-корекційну, санітарно-гігієнічну роботу.

Медичні працівники надають консультативну допомогу вчителям та вихователям з питань здійснення охоронно-педагогічного і фізичного навантаження, врахування психофізичних особливостей кожної дитини у процесі навчання і виховання, профілактики травматизму, дотримання протиепідеміологічних правил.

5.2.Відповідальність за стан здоров'я учнів, лікувально-профілактичну роботу несе медичний персонал школи.

5.3.Двічі на рік проводяться поглиблені медичні огляди всіх дітей. Наслідки огляду аналізуються. Інформація про них заслуховується на нарадах при директорі, загальних зборах трудового колективу. Діти з хронічними захворюваннями знаходяться під постійним диспансерним наглядом відповідних закладів системи охорони здоров'я.

5.4.Медичні і педагогічні працівники в урочний та позаурочний час здійснюють клінічні спостереження за дітьми. Для визначення індивідуального підходу до дитини узагальнюються дані медичного і психолого-педагогічного спостереження. На їх основі уточнюється режим навчання та виховання. Результати динамічного медичного і психолого-педагогічного спостережень обговорюються на нарадах при директорі згідно з річним планом роботи школи-інтернату.

5.5.Враховуючи фізичний стан, рівень пізнавальних можливостей дітей, лікар разом з педагогами приймає обґрунтовані рішення щодо профілів трудового і професійного навчання в школі, реальних можливостей працевлаштування випускників.

5.6.Медичні працівники несуть персональну відповідальність за створення і дотримання санітарно-гігієнічних умов навчання та проживання дітей.