I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ PDF

1.1. Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4" (далі - школа-інтернат) є неприбутковим закладом освіти, заснованим на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Засновником школи-інтернату є Чернівецька обласна рада (надалі - Засновник), власником майна – територіальні громади сіл, селищ, міст Чернівецької області.

1.2. Юридична адреса школи-інтернату :

58023 м. Чернівці

вул. Січових Стрільців, 3-А

тел/факс (0372) 54-08-28; 54-08-20, 54-09-49

Е-mаі1: 4internat@gmail.соm

1.3.       Повне найменування школи-інтернату – комунальний заклад “Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4”, скорочене “Чернівецька спец. школа-інтернат №4”.

1.4.       Школа-інтернат є юридичною особою, діє на умовах бюджетного фінансування, має самостійний баланс, рахунки в Головному управлінні державного казначейства України у Чернівецькій області м. Чернівці, гербову печатку, штамп, бланк зі своєю назвою, ідентифікаційний код, та не має на меті прибутку.

1.5.       Школа-інтернат підзвітна та підконтрольна Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (далі – Департамент), який створює необхідні умови для функціонування щодо професійної діяльності та Чернівецькій обласній раді щодо вирішення майнових питань.

1.6.  Школа-інтернат самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством України, наказами Департаменту, рішеннями Засновника та власним Статутом.

1.7.      Засновник або уповноважений ним орган здійснює фінансування закладу освіти, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів (вихованців), забезпечення канцелярським приладдям, тощо.

1.8. Структура школи-інтернату, його штатний розпис затверджується директором Департаменту за погодженням голови обласної ради.

1.9.  Школа-інтернат вправі від свого імені укладати будь-які договори, контракти за предметом своєї діяльності на території України, набувати майнові і особисті не майнові права та нести обов’язки, пов’язані з її діяльністю, виступати позивачем і відповідачем у суді.

1.10. Школа-інтернат не несе відповідальності за зобов’язаннями Засновника, рівно, як Засновник не несе відповідальності за зобов’язаннями школи-інтернату.

1.11. Школа-інтернат не несе відповідальності за зобов’язаннями держави рівно, як і держава не несе відповідальності за зобов’язаннями школи-інтернату.