Матеріально-технічна база PDF

Будівля, яку займає школа, є типовою.

Приміщення відповідають завданням реалізації освітніх, корекційно–виховних завдань, які стоять перед школою для дітей з особливими освітніми потребами. Трудовий колектив постійно працює над тим, щоб школа мала своє неповторне обличчя, свою історію, власну концепцію розвитку.

Школа-інтернат складається з:

- навчального корпусу (2760 кв.м);

- спального корпусу (1640 кв.м);

- харчоблоку (923 кв.м) на 240 посадкових місць;

- медпункту з стаціонаром на 11 ліжок;

- спортивного комплексу;

- господарських приміщень (пральні, душових, гаража, тощо).

Розміщена в приміській зеленій зоні.

В закладі належна матеріально-технічна база. Створені відповідні умови для проживання, навчання, виховання, корекції вад розвитку дітей. Збереглася кабінетна система. У будівлі школи передбачено функціональні групи приміщень.

Основні:

- класні кімнати – 15;

- навчальні кабінети - 12 (української мови та літератури, історії та географії, математики, інформатики, охорони праці, соціально-побутового орієнтування, лікувальної фізкультури та ритміки, розвитку мовлення (2), музичного мистецтва, сенсорно-моторної реабілітації)

- навчальні майстерні - 5 (швейної (2), столярної, штукатурно-малярної, картонажно-палітурної справ),

- спортивний зал (165кв.м),

- актова зала (175 кв.м).

Допоміжні:

- бібліотека (83 кв.м) з читальним залом та окремим книгосховищем для збереження підручників, медпункт (36 кв.м), їдальня (293 кв.м), господарська зона якої розміщена з боку входу у виробничі приміщення, забезпечена окремим в'їздом з боку вулиці; умивальні й туалетні кімнати.

Адміністративні:

- кабінет директора (37,1 кв.м),

- приймальна (16,6 кв.м),

- учительська(35,1 кв.м),

- методичний кабінет (19,6 кв.м),

- кабінет практичного психолога (64,3 кв.м),

- кабінет соціального педагога (15,5 кв.м)

У початкових класах, в навчальних кабінетах, майстернях виготовлено, систематизовано багато наочного, дидактичного матеріалу. Переважну більшість цього матеріалу виготовлено руками вчителів.

Впродовж 2018 року проведено атестацію   навчальних кабінетів, майстерень, спортивного залу. В наявності цілий ряд технічних засобів навчання. Географічний кабінет укомплектований інтерактивною дошкою. Комп’ютерний клас укомплектований 20 ноутбуками, інтерактивною дошкою.

В кабінеті сенсорно-моторної реабілітації для учнів з особливими освітніми потребами організовані належні умови для занять з розвитку дрібної моторики рук, тактильної та зорової стимуляції, релаксації та корекції недоліків пізнавального розвитку.

Кабінет оснащений всім необхідним корекційним обладнанням:

- Інтерактивна панель  INTBOARD;

- інтерактивна підлога;

- світловий тунель;

- пристрій динамічної заливки світла «Світлодинаміка»;

- сенсорні іграшки;

- сухий басейн;

- дзеркальна сфера з мотором;

- комплект «Колона з бульбашками»;

- фіброоптичне волокно для психологічного розвантаження «Світловий дощ»;

- сенсорні м’ячі;

- іонізатор повітря;

- мат для підлоги, пуфики та крісла з гранулами, циліндри різного розміру;

- установка для піскотерапії;

- набори для розвитку сенсорних відчуттів (легке- важке, тепле-холодне)тощо.

Використання обладнання під час здійснення освітнього процесу оптимальне.

Жовтень 2018