Тиждень безпеки дорожнього руху
П'ятниця, 19 травня 2023, 11:57
З метою забезпечення дорожнього руху, сприяння вихованню дорожньої культури  учасників освітнього процесу та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна» в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна школа №4» з 15.05 по 21.05 відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху.  
В рамках якого проведено вікторини «Азбука безпеки», «Сам собі рятувальник», тематичні уроки «Безпечне довкілля», «Правила безпеки», «Будь уважним», бесіди «Твоя безпека залежить від тебе», «Твоя безпека-це твоя уважність», «Це повинен знати кожен» з вивчення та закріплення знань з Правил дорожнього руху, випущена шкільна газета «Мій друг дорожній рух», серія малюнків «Дитинству – безпечні дороги» та 17.05 долучилися до проведення національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому».
Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в конкретних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
Вся робота впродовж тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.
Дякуємо усім, хто долучився до Тижня безпеки дорожнього руху. Окрему вдячність хочемо висловити кожному і кожній нашому воїну за кожен наш  успіх в освітньому процесі.
  
 
 
Банер

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет