День цивільного захисту
Субота, 20 травня 2023, 09:46
Сьогодні, згідно з планом проведення Місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності, у КЗ "Чернівецька спеціальна школа №4" відбувся День цивільного захисту. 
Розпочався захід зі звернення  директорки школи, Людмили Заремби, до всіх присутніх. У виступі йшлося про цивільний захист, важливі номери "Служб порятунку", необхідність практичних навиків захисту та збереження життя людей у надзвичайних ситуаціях.
До діток у школу завітали наші друзі, представники Державної служби надзвичайних ситуацій. Вони провели бесіду про правила протипожежної безпеки.  Показали, як працюють вогнегасники, як гасити вогонь водою з пожежної машини. Діти захоплено слухали інформацію, а потім шикувались, щоб повправлятись у гасінні практично. А які щасливі були школярі, коли їм дозволили роздивитись пожежну машину  всередині, посидіти за кермом, натиснути на сигнал! Радощам не було меж. Проводжали наших рятівників дуже щиро. Діти дякували за таку небхідну і дуже цікаву зустріч. 
Потім усі учні повправлялися у наданні першої допомоги уявному потерпілому під керівництвом лікарки школи Кисилюк Оксани та медсестри Одайської Валентини. Захід пройшов цікаво, динамічно, з практичною користю для всіх учасників процесу. Присутні отримали інформацію про можливі осередки ураження, які виникають у надзвичайних умовах, способи і засоби захисту від вражаючих факторів, порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій. Відпрацювали і закріпили навички збереження та захисту здоров'я і життя під час надзвичайних ситуацій.
Дякуємо захисникам за можливість здобувати такі важливі знання.
 
 
  
 
 
Банер

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет