З Міжнародним днем захисту дітей
Четвер, 01 червня 2023, 12:47
В Міжнародний день захисту дітей колектив КЗ «Чернівецька спеціальна школа» вітає наймолодших українців із цим чудовим святом! 
Українські діти – це скарб сьогодення і майбутнє українського народу. Вони ті, хто переповідатимуть нашим нащадкам і усьому світові нашу сучасну історію, свідками якої вони були. Вони ті, хто пожинатиме плоди тих дій, які ми чинимо сьогодні. А тому ми просто зобов’язані перемогти ворога, аби українські діти мали майбутнє. 
Сьогодні українці захищають не лише Батьківщину, рідну землю, близьких людей, вони виборюють також право своїм дітям мати власне майбутнє.  
Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан, – океан почуттів, емоцій та вражень. 
Нехай всі діти будуть здорові, щасливі і оповиті любов'ю. Нехай маленькі починання стають великими перемогами. Нехай від посмішок світяться очі. Нехай у них буде багато вірних і чуйних друзів! Щоб кожен і кожна, де б вони не були – нехай будуть в безпеці. Нехай Господь їх захищає і благословляє на мирне, спокійне і щасливе майбутнє!
 
 
 
Банер

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет