Гурткова робота та майстерність виготовлення виробів із холодного фарфору
Четвер, 06 жовтня 2016, 19:02

06.10.2016 року у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» відбулися практичні заняття слухачів курсів підвищення кваліфікації ІППОЧО під керівництвом методиста науково-методичного центру безперервної педагогічної освіти, спеціаліста вищої категорії С.З. Волошин.

Директор школи І.І. Коропецький презентував історичні відомості про створення, матеріально-технічне, методичне забезпечення закладу та досягнення у сфері навчання, виховання та розвитку учнів з особливими освітніми потребами.

Керівник гуртка «Барвінок» Черлінка Л.В. поділилася досвідом гурткової роботи та майстерністю виготовлення виробів із холодного фарфору. Під керівництвом педагога учасники гуртка продемонстрували уміння виготовляти флористичну композицію з холодного фарфору «Калина».

Учасники курсів взяли участь у майстер-класі виготовлення флористичної композиції та мали змогу переконатися у творчих здібностях гуртківців, їх навичках у плануванні роботи з реалізації задуму, умінні передбачати результат та досягати його.

Незабутні враження отримали слухачів курсів ІППОЧО від перегляду виховного заходу «Десь там, під Чернівцями…», який підготували педагог-організатор Катапська Ж.С. та керівник гуртка художньої самодіяльності Маковійчук Н.І. з учнями 3-9 класів.

На згадку гостям закладу учасники гурткової роботи подарували композиції-сувеніри із квітів барвінку та презентували виставку власних виробів: вишиті рушники, серветки, картини з бісеру, композиції із холодного фарфору.

Слухачі курсів ІППОЧО подякували адміністрації та всім учасникам навчально-виховного процесу школи за якісну підготовку та працьовиті руки дітей.