День здоров’я
Середа, 04 жовтня 2017, 17:49

3 жовтня 2017 року, згідно з планом роботи школи, у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» проведено День здоров’я.

Найголовнішим для людини є життя, а найбільшою цінністю в житті є здоров’я – ця ідея супроводжує всю навчально-виховну, корекційно-розвиткову, пізнавальну та позашкільну роботу школи.

День здоров’я було розпочато загальношкільною лінійкою і урочистим привітанням адміністрації школи. Більшість учнів та педагогічних працівників взяли участь у заходах.

Класними керівниками та вихователями  проведено інструктажі з ТБ  під час спортивних змагань та виховні години про здоровий спосіб життя.

Вихователями Семиргою Я.Ф., Якубовичем В.М., Хомік М.М. організовано «Веселі старти»  для учнів 1-4 класів.

Під керівництвом вчителя фізичної культури Якімчук Т.Б. у змаганнях з міні-футболу взяли участь учні 5-9 класів. У запеклій і нелегкій боротьбі І місце отримала команда «БЕМС», ІІ місце – «Барселона», ІІІ місце – «Переможці».

У змаганнях із шашок І місце отримав Плешко Іван, ІІ місце -Федько Костянтин, ІІІ місце – Скіцик Анастасія (вчитель Зазуля Л.А.).

У номінації «Найсильніший учень школи» (змагання з армреслінгу під керівництвом Герчика І.І.) І місце виборов  Буравчиков Михайло, ІІ місце – Бакрив Сергій, ІІІ місце – Любківський Василь. Наполегливість та жагу до перемоги (змагання із сітківки під керівництвом Якімчук Т.Б.) показали такі команди:

І місце –«БЕМС», ІІ місце «Акуна Матата», ІІІ місце – «Козачата».

Найкращими тенісистами школи виявилися:   І місце – Фай Ілля, ІІ місце – Арабаджі Степан, ІІІ місце – Чекан Андрій.

Слід відмітити хорошу організаційну роботу з підготовки до Дня фізичного здоров’я і спорту вчителя фізичної культури Якімчук Т.Б., інструктора з фізичної культури Герчика І.І., вчителя основ здоров’я Зазулі Л.А., класних керівників та вихователів 1-9 класів.

На урочистому закритті Дня здоров’я були проведені підсумки та нагородження учнів.

Всі учні та педагоги школи отримали безліч позитивних емоцій та  неймовірних вражень.