Відкритий урок до Тижня пам’яті та скорботи
Четвер, 23 листопада 2017, 22:41

23 листопада 2017 у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4», в рамках Тижня пам’яті та скорботи, вчителем трудового навчання Букарчук Іванною Григорівною, проведено відкритий урок на тему «Пошиття Державного Прапора України за технологічною послідовністю виготовлення запошивного шва».

Урок розпочато із рядків вірша про війну на сході України, автором яких є Іванна Григорівна та вшануванням пам’яті за загиблими воїнами хвилиною мовчання.

Заняття проведено на високому методичному рівні. Тема має актуальність та зв'язок з життям. Вчитель ефективно використала колективну та індивідуальну роботу з учнями, спонукала цінувати життя, як найвищу цінність, виховувала національно-патріотичні почуття, вміння співпрацювати з товаришами, поважати думку інших людей, виявляти ініціативу та наполегливість.

Виготовлені ученицями Державні Прапори України будуть відправлені на схід України для підтримки патріотичного духу військових та майорітимуть на шкільних стінах.