«Козацькі забави» до Дня Збройних Сил України

Виховання громадянина – одне з найважливіших завдань сучасної школи. Це процес, який сприяє формуванню комплексу таких особистісних якостей і рис характеру, як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет; повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі. Українські юнаки повинні бути свідомими, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство та юність.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності та цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

Із самого ранку учнівський актив у складі старших школярів провели інформаційну хвилинку. Заходячи до класів початкової школи, дівчата справили неабияке враження як на вчителів, так і на учнів. Учениці коротко розповіли учням 1 – 4 класів про історію створення Збройних Сил України.

А також,з метою патріотичного виховання учнів, під час перерв усі бажаючі могли створити величезний колаж малюнків з гаслом «Ми за волю, ми за мир!».

Традиційно, під керівництвом вчителя фізичної культури Якімчук Т.Б., за участю педагогів  та випускників школи з учнями 5-9 класів було проведено спортивні змагання «Козацькі забави». Розпочалося свято вітальними словами вчителя школи Якімчук Т.Б. та  врученням подарунків для педагогів школи та учасників команд. Виготовили святкові листівки учні школи під керівництвом Черлінки Л.В. та Баран М.М..

Тетяна Борисівна зі словами: «Дорогі захисники України! Знайте, ми тримаємо за Вас кулаки. Пам’ятайте, Ви – наші Герої! Нехай Ваші прізвища будуть всім відомі, кожного з Вас ми хочемо знати і дякувати за те, що стоїте на варті безпеки і миру в Україні, жертвуєте найдорожчим життям, за нас. Герої наші, дорогі захисники, ми пам’ятаємо Вас! Тому дівчата, навіть на війні, хочуть стати Вам опорою, підтримкою, розрадою, допомогою!!!  Ані одна дитина не хоче бути без батька, ані одна дружина не хоче залишатися без свого коханого чоловіка, ані одна мама не хоче втрачати свого сина…»,  –згадала воїнів АТО, для яких у виконанні вихователя Молдован А.І. звучала пісня «Дівчата».

Проходили  змагання за такою конкурсною програмою:

Конкурс №1 «Візитна картка»

Конкурс №2 «Хата на тата» (прасування одягу)

Конкурс №3 «Стрибки в мішках»

Конкурс №4 «Ведення футбольного м’яча»

Конкурс №5 «Ведення м’яча ключкою»

Конкурс №6 «Кенгуру» (стрибки на фітнес-м’ячах)

Конкурс №7 «Букет для коханої» (підписати назви квітів)

Конкурс №8 «Мастер-Шеф» (пройти з пляшками по вказаному шляху)

Конкурс №9 «Швидкий солдат» (переодягання на швидкість)

Конкурс №10 «Богатир» (біг із пляшками з водою)

Конкурс №11 «Електрик» (складання розетки)

Конкурс №12 «Ведення баскетбольного м’яча»

Конкурс №13 «Біг з трьома баскетбольними м’ячами»

Конкурс №14 «Біг з обручем і м’ячем»

Конкурс №15 «Танцюють всі»

Конкурс №16 «Швидкоручка» (розвішування білизни)

Конкурс№17 «Переможець» (перетягування канату), які  сприяли  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.

Основною метою проведених змагань було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння.

За результатами змагань, І місце отримала команда «Гарячі перці», ІІ місце розділили команди «Стріла» та «Капітошки». Команда-переможець отримала кубок, присвячений Дню Збройних Сил України 2017. Також для всіх чоловіків школи та вболівальників звучали пісні-подарунки у виконанні Молдован А.І. та гостей свята, а за сумісництвом журі – студентів БДМУ.

Директор школи Коропецький Іван Іванович нагородив переможців дипломами та кубком.

Представникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні та оригінальні, досконало продумані естафети. Педагогічний та шкільний колективи отримали незабутні враження та позитивні емоції від проведеного свята.