Дні математики в школі

На виконання плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік в період з 29.01.2018 по 09.02.2018 в школі проведено Дні математики.

Однією із форм позакласної роботи в школі є Дні математики. Проведення запланованих заходів підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення днів математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.

Розпочалися Дні математики лінійкою, на якій оголошено план проведення, поставлені завдання перед учнями 1-9 класів. В перший тиждень оформлена виставка «Математичних газет», де учні мали змогу виконувати завдання і отримувати за правильні відповіді «смайлики».

Крім того, класними керівниками, вихователями та вчителями математики з учнями школи проведено ряд бесід, виховних годин: «Математика навколо нас», «Скільки коштує «Безкоштовно»?, «Вчимося економити час» та інше.

Протягом Днів математики проведено конкурси: «Зразковий зошит», «Як стати успішним у математиці?», усний журнал «Цікавинки із країни «Геометрія», математичні настільні ігри «Граємо й міркуємо», гра «Математичний космодром», “Математична риболовля”, математичний Турнір.

Учні розгадували кросворди, ребуси, задачі із завдань «Екскурсія по місту Математичних фантазій».

В рамках Днів математики в школі відбувся виховний захід «Математичний Турнір», у якому учні мали можливість збагатити свої математичні знання та продемонструвати набуті вміння та навички під час розв’язання різних математичних головоломок, анаграм, нестандартних задач і поповнити свої скарбнички додатковими «смайликами». Емоційного і святкового забарвлення виховному заходу надала пісня у виконанні Лупан Людмили та Фая Іллі.

Вирішальним етапом Днів математики була урочиста лінійка, на якій було відзначено роботу всіх учнів школи, а найактивніших нагороджено цікавими та солодкими призами.

Педагогічний та учнівський колективи отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень!