Останній дзвоник та Випускний бал PDF

Сьогодні 25.05.2018, свято всіх школярів!
У нашій школі, за традицією, зібралася вся шкільна родина: учні, батьки, педагоги, спонсори та колишні випускники.
    З привітанням звернувся до присутніх директор школи І.І. Коропецький і нагородив кращих учнів та педагогів закладу.
    Л.Д. Заремба, заступник директора з навчально-виховної роботи, зачитала наказ про переведення учнів 1-8 класів у наступні класи та випуск учнів 9-х класів.
    На святі був присутній наш випускник Федько Михайло Костянтинович, котрий зараз стоїть на варті нашої Батьківщини – на сході України. Брат випускниці Федько Катерини, привітав присутніх  зі святом, запевнив усіх, що наші мужні воїни докладають всіх зусиль, щоб зберегти мир і спокій у нашій державі. Педагоги та учні школи подякували за щирий виступ і передали його побратимам невеличкі подарунки. Пам’ять загиблих воїнів вшановано хвилиною мовчання.
    До випускників зі словами привітання та настанови звернулися: С.В. Медвідь – перша вчителька,, В.І. Тільняк – класний керівник 9-Б класу, С.Я. Герман – вихователька 9-А класу, М.Ю. Дроздик – мати випускниці Дроздик Марії.
    Своє привітання випускникам підготували учні 1-х, 4-х, 6-8 класів: вони виконували палкі пісні та запальні танці.
    Випускники, зі сльозами на очах, подякували педагогам та батькам за їхню працю. Пообіцяли не забувати їх поради.
    І ось незабутній шкільний вальс і дзвінок, який востаннє пролунав для випускників і оголосив веселі, безтурботні літні канікули.
    Бажаємо всім гарно відпочити і набратися сил!

Жовтень 2018