Свято Святого Миколая PDF
Середа, 19 грудня 2018, 18:49

19 грудня щедрий, добрий Миколай завітав до нашого закладу. У казково прибраній залі, у чудовому вбранні, зустрічали Святого Миколая вихованці комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» піснями, віршами, запальними танцями.

Свято розпочалося із урочистого привітання до дітей і подяки спонсорам директора школи І.І. Коропецького та вітальних слів запрошених гостей, які принесли дітям щирі подарунки:

Власюка Павла Вікторовича – Управління ДСНС України у Чернівецькій області,

Світко Тетяни Іванівниначальника управління праці і соціального захисту населення,
Білявської Мар’яни Романівни – ТОВ «Олбі-Рос Корона»,
Кушнір Лесі Василівни – «Імплантіс інститут»,
Сніжани Сергіївни – мале приватне підприємство Kalenchuk Clinik, стоматологічний центр,
Плахути Олени Іванівни – директора акціонерного товариство «Імпульс»,
Костинюка Василя Артемоновича – директора автосервісу Прут-Авто,
Танкевича Сабіра Сабіровича – тов. Вікна стиль.

Педагоги, разом з дітьми, як завжди, здивували присутніх чарівною неповторною казкою. Тут були і Сніговики, і Баба Яга, і Чортики, і Ангели, і Фея, і сам Чудотворець. Вдала гра акторів посіяла в серцях дітей радість і віру в те, що добро завжди перемагає зло. Затамувавши подих, глядачі спостерігали за подіями, що розгорталися на сцені. Це була добра, повчальна казка, яка навчає всіх милосердя.

Дякуємо всім, хто був причетний до створення цього дійства. Любові всім, миру та злагоди!

Січень 2019