Розпис пряників
Середа, 16 січня 2019, 20:49

Святковий настрій панував 16 січня 2019 року на захоплюючому занятті з оформлення пряників. Ми продовжуємо робити нашу зиму яскравішою та солодшою!

Величезне задоволення від розпису пряників отримали всі! Незалежно від віку, навичок малювання та кулінарії. Навіть невпевнені у власних художніх здібностях дітки, беручи до рук духмяний пряник та кольорову глазур, перетворювалися в художників, що створюють шедевр! На занятті ми поринули у чудову атмосферу тепла та затишку, відчули смачний аромат пряників, вчилися гарно та цікаво розмальовувати їх.

Хоча учні тримали у руках кондитерські мішки вперше, їхні роботи вийшли дуже симпатичними. Кожен із захопленням виконував своє завдання, а весела музика та дружні розмови підтримували хорошу атмоферу.