Клуб чотирилапих
Середа, 20 березня 2019, 18:33

20.03.2019 у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4» громадська організація «Animal helpers» разом з «Клубом чотирилапих» організували виховний захід та свято для дітей з особливими освітніми потребами.

Під час заходу в ігровій формі пройшли заняття про захист тварин та дії при зустрічі з ними, ігри для дітей зі спеціально навченими собаками-терапевтами, які розвивають інтелектуальні здібності, дрібну і грубу моторику. Граючись із тваринами, діти із захопленням дарували свою ніжність, доброту, ласку, вчилися співпереживати та взаємодіяти з іншими, а також стали більш відповідальними, намагаючись враховувати інтереси чотирилапих друзів, і що дуже важливо – кожна дитина отримала психологічний комфорт. Окрім цього, спеціаліст із каністерапії Ігор Роздобудько провів показові заняття із собакою-терапевтом.

Адміністрація закладу, учнівський та педагогічний колективи школи щиро вдячні громадській організації «Animal helpers» разом з «Клубом чотирилапих» за чудове свято для дітей.