З любов'ю до рідної Землі
Четвер, 11 квітня 2019, 14:34

Під таким девізом проходить тиждень географії та природознавства в кз "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4".

Мета тижня: продовження формування життєвонеобхідних компетентностей, створення позитивної емоційно-вольової сфери, реалізація індивідуальних особливостей кожної дитини з особливими освітніми потребами шляхом застосування знань, умінь та навичок, здобутих на уроках географії та природознавства.

Цікавими та різноманітними завданнями прищеплювали інтерес до вивчення предметів вчителі Гіба О.Г. та Ганевич С. М. Сьогодні мали можливість показати свою майстерність в оперуванні знаннями учні 1-4 класів (класоводи: Сохацька Г . М., Гуйванюк Н.В., Білецька М.В., Медвідь С.В., Сандюк С.М.) під час проведення челенджу " З Україною в серці".

Дітки, разом з директором школи І.І. Коропецьким, який показав власним прикладом патріотизм, любов до своєї Батьківщини та дітей, оздоблювали карту України виготовленими власноруч сердечками.

Тим часом, учні 8-9 класів проводили гру "Чарівні пазли", під час якої повторювали адміністративно-територіальний устрій Чернівецької області. І, на завершення, найцікавіше... для учнів 8-9 класів студентами групи #5 : Дісар Неонілою, Кушнірюк Іриною, Кудрічем Романом, Петраніч Христиною, Саменишин Яремою, Сиверин Богданою кафедри економічної географії та екологічного менеджменту географічного факультету Чернівецької національного університету імені Ю. Федьковича під керівництвом доцента кафедри Чубрей О.С., проведено географічну вікторину "Мандруємо материками". Захоплююча розповідь про материки створила в кабінеті географії атмосферу віртуального переміщення на будь - яку частинку нашої планети. Діти із інтересом брали участь у іграх, вікторинах, показали вміння орієнтуватися на фізичній карті світу, свої знання материків, океанів, островів..., чим приємно здивували гостей.

Двері нашої школи завжди відкриті для спілкування. Тож ласкаво запрошуємо!!!