З любов'ю до Землі PDF
Вівторок, 23 квітня 2019, 19:03

Ось і підійшов до завершення тиждень географії та природознавства під девізом "З любов'ю до Землі" в кз "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4".

Всі заходи проведені під час предметного тижня були змістовними і відповідали рівню розвитку дітей. До уваги учнів були представлені: урок -екскурсія, відео-загадки, екологічні акції та конкурси малюнків, чарівні пазли "Вивчаємо Чернівецьку область", челенджу " З Україною в серці", акція "Година кімнатних рслин", географічна вікторину "Мандруймо світом", батл "Вартові Землі" та багато іншого.

Під час проведення цих заходів спостерігалась , зацікавленість учнів до предметів географія та природознавство, активність, емоційність, компетентність у завданнях, вміння довести свою думку, вміння працювати в групах, в парах, допомагати своїм одноліткам. Відрадним є те, що навчене не залишиться поза увагою учнів і діти зуміють використати набуті знання у житті .

Для вчителя це неймовірно важливо, адже, зерно вкинуте у родючий грунт дає сходи. Заключним етапом цього тижня - це проведення конкурсу малюнків на асфальті присвяченого дню Землі. Що є важливим для становлення свідомого громадянина, жителя планети Земля.

Діти з ентузіазмом малювали малюнки, в яких виражали свою любов до нашої планети. Перед даним конкурсом була проведена пропедевтична бесіда, яка стосувалась збереженню Землі для нащадків.

Вересень 2019