Свято Останнього дзвоника PDF
П'ятниця, 31 травня 2019, 09:46
Весело всміхається травень,
Бо скінчилася навчання пора.
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

З самого ранку музикою, веселим настроєм, привітними посмішками зустрічав комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат # 4" батьків, випускників та гостей. Свято Останнього дзвоника було веселим, гамірним , по-домашньому, добрим та щирим. Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх і, окремо, до випускників 2019 року звернувся директор школи Іван Іванович Коропецький. Директор відзначив успіхи та досягнення учнів і педагогів, побажав всім доброго здоров'я, гарного відпочинку. Хвилиною мовчання було вшановано героїв, завдяки яким ми маємо можливість жити під мирним українським небом. Найкращих слів і наймудріших порад добирали випускникам та учням педагоги: Г.М.Сохацька, Ф.В.Гнатюк, М.М.Чорней, М.О. Іліщук, В.І.Салій, В.І. Кушнір, А.Р.Гуйванюк. Зі словами подяки всім працівникам школи від імені батьків виступила мати випускника Н.М.Герман. Звертаючись до дітей, вона побажала їм знайти свою дорогу у житті. Приємним сюрпризом на святі був сучасний танець у виконанні дівчаток 7-х класів. Хвилююче- урочистими були слова випускників. І, звичайно, останній шкільний вальс.

Нарешті, довгоочікувана хвилина, лунає останній дзвінок. Попереду літо- пора відпочинку!!!

Вересень 2019