Мелодія шкільного дзвоника
Понеділок, 02 вересня 2019, 10:40

І знову чарівна мелодія шкільного дзвоника покликала наймолодших громадян України та їх наставників  до країни Знань. Засмаглі, змужнілі, радісні, з допитливими очима повернулись з літніх канікул наші вихованці. А дивуватись було чому: сучасні відремонтовані коридори, кімнати відпочинку, класи, медіатека, спортивний зал, санітарні кімнати, харчоблок; нові меблі, стенди, сучасне обладнання...

Ціле літо працювали дорослі, щоб створити для діток нове освітнє середовище.

Перший день навчання розпочався святом Першого дзвоника. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять полеглих героїв. Наша шкільна родина знову збагатилася маленькими школяриками.

Із теплим батьківським словом виступив директор закладу Іван Іванович Коропецький.

Нова українська школа, - сказав він, - це школа радості. Жити за заповідями Господа, бути щирими, відвертими, правдивими, милосердними, допомагати один одному закликав директор присутніх на святі, подолати стереотипи у спілкуванні. Тільки разом, у співпраці, батьки і вчителі зможуть виховати справжню людину, патріота своєї Батьківщини.

Кульмінацією свята став перегляд відеослайдів «Рідна школа». Учні та батьки із захопленням переглядали фотографії.

На завершення свята пролунав дзвоник і всі відправились на перший тематичний урок. Бажаємо всім здоров'я, наснаги, міцних знань і позитивних емоцій!