Підготовка дітей до життя в соціумі
Середа, 09 жовтня 2019, 14:42

09.10.2019 року в комунальному закладі "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4" вчителем-методистом Ганевич С.М. був проведений відкритий урок з географії у 7-А класі на тему: "Розподіл води та суші на Землі. Материки та океани на глобусі та карті півкуль".

На високому науковому та методичному рівнях, відповідно до обґрунтованого чіткого плану презентовано навчальний матеріал з теми.

На уроці переважали новітні освітні технології та інтерактивні форми навчання.

Використано безліч видів роботи з опорою на життєвий досвід дітей з особливими освітніми потребами: метод здивування, створення ситуації новизни, емоційно-ціннісних переживань, використання пізнавальних ігор.

Корекційно-розвиткова та компенсаційна робота дали можливість провести навчальну діяльність, враховуючи зону найближчого розвитку дітей та формування життєвих компетентностей.