Вітання
З Днем народження!!! PDF

Адміністрація, профспілковий і учнівський колективи щиро вітають із прекрасним ювілеєм  Зазулю Любов Андріївну

Ювілей – це не просто свято,

Це здобутки всіх років в житті,

То ж хай у Вас їх буде ще багато,

Щоб здійснилися задуми всі!

Щастя хай щомиті сприяє

Мати успіх, достаток й добро,

Серце радість й любов зігріває,

Друзі й рідні дарують тепло!

Вітання щасливим батькам народженого козака PDF

Нове життя – це, мабуть, одне з найбільш зворушливих явищ природи. Не дивно, що поява в будинку нової людини – привід для радості і щирих привітань. Особливо урочистим вважається поява на світло міцного здорового спадкоємця – хлопчика. Милі батьки, Кудринська Надія та Віталій, прекрасного малюка! Вітаємо вас з найщасливішим днем вашого життя – з появою маленького! Нехай ваш син росте здоровим, міцним, сильним і розумним. Бажаємо вам сил і натхнення, мудрості та терпіння. Нехай ваше нове і цікаве життя стане схожим на чарівну веселку і забарвиться яскравими кольорами любові, щастя, посмішок, сміху, приємних хвилювань, непередаваних відчуттів і незабутніх спогадів. Нехай життя наповниться дитячим сміхом, веселощами, дивовижними й казковими моментами. Нехай ваш чудовий синок стане для вас не тільки надією та опорою, а й гордістю і захистом! Бажаємо Вашому герою здоров'я, хоробрості серця і сміливих вчинків у своєму житті. І щоб Вам вистачало сил, ідей, терпіння і коштів, щоб допомогти малюкові втілити в реальність всі його головні мрії.

З Днем народження!!! PDF
Середа, 15 січня 2020, 10:50
Адміністрація, профспілковий і учнівський колективи щиро вітають із прекрасним ювілеєм Сандюк Світлану Миколаївну

Хай Вашу життєву дорогу
Встеляють небесні зірки.
І Ваш Ангел хоронитель
Хай буде з Вами назавжди!
Щоб Ви кожної миті відчули
Богородиці щиру опіку.
Бог з неба нехай Вам дарує
Щастя, здоров’я і довгого віку.

З Ювілеєм!!! PDF
Вівторок, 07 січня 2020, 11:22
Адміністрація, профспілковий і учнівський колективи щиро вітають із прекрасним ювілеєм Міціцея Степана Вікторовича
Зорить чудова Ваша дата
Цей світлий день – Ваш ювілей.
У дім уже заходить свято
З вітанням друзів та гостей.
Хай незліченні будуть роки
Багаті сонцем та добром,
Веселим - спів, легкими - кроки,
Хай доля повниться добром.

Сторінка 1 з 37

Лютий 2020