З Днем Українського козацтва PDF
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 20:22
Те ж саме небо. Ті ж самі зорі, Місяць, Сонце,  Земля... Тільки люди інші- більш цивілізовані, демократичні, ліберальні, розумніші... Цінується індивідуальність, креативність, комунікабельність, імпозантність...
А колись? Сива історія доносить до нас факти життя наших предків-козаків. Для них найважливіша була свобода і незалежність рідної землі. Безкомпромісність. Де біле було білим, а чорне-чорним. Де честь і гідність були не просто риси, а саме єство. Відданість справі, вірність побратимам, християнській вірі, дотримання слова, навіть ворогу. А зараз? Знівелювалось!?
Знаємо, що в наших жилах тече кров наших предків. Віримо, що недаремно. Віримо, що в душі і серці ми - щирі українці, які з діда-прадіда сповідують  традиції, звичаї і обряди свого народу. Для нас козацький менталітет це не байки, а стан душі. Це наше єство.
Дорогі нащадки козацького роду! В переддень Покрови та Дня козацтва, вітаємо вас з найпочеснішим святом - Днем справжніх чоловіків. Божої опіки вам і вашим сім'ям,  родинного затишку і благополуччя, миру і спокою, душевної рівноваги, гармонії з оточуючим світом. Здоров'я, многая літ. Мужньо тримайте марку своїх пращурів з усіма чеснотами. Зі святом, рідні наші чоловіки!
 
Банер

Національна гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет