Завдання виховної роботи PDF
Середа, 28 березня 2012, 16:52

 Мета: Становлення морально-духовної, життєво компетентної особистості, яка успішно реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал.

Завдання: - забезпечення сприятливих умов для самореалізації особистості відповідно до її інтересів та суспільних вимог,
- збереження та покращення фізичного, психічного та соціального здоров’я особистості,
- попередження та локалізація негативних впливів факторів соціального середовища на особистість,
- посилення ролі сім’ї у вихованні дітей, зміцнення її взаємодії з закладом,
- розвиток учнівського самоврядування, використання нових форм реалізації виховного потенциалу дитячого і молодіжного руху,
- забезпечення взаємодії закладу з соціальними інститутами дотичними до виховання дітей та учнівської молоді,
- формування досвіду гуманістичних відносин на основі засвоєння та реалізації в повсякденному житті етичних норм і гуманної моралі.

Виховна робота запланована класними керівниками, вихователями та іншими педагогічними працівниками. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

 

 

 

 

Календар

Грудень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Банер

Національна гаряча лінія

Опитування

Ваш улюблений шкільний предмет