Володимир Івасюк
Понеділок, 04 березня 2019, 08:20

Сьогодні, 4 березня, видатному композитору, поету, виконавцю, Герою України, Володимиру Михайловичу Івасюку мало б виповнитися 70 років.

Його життя було надзвичайно яскравим. Володимир Івасюк зробив українську пісню модною на увесь світ. Його твори звучать і сьогодні, вони популярні, їх знають молоді люди.

Цікавим було відзначення Дня народження Володимира Івасюка у комунальному закладі "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат #4". Вчителями української мови та літератури організовано експрес-виставку у рамках проекту "Подія і дата". Учні та працівники школи ознайомилися із важливими фактами з біографії митця. У кабінеті української мови і літератури учні переглядали відеоматеріали про життєвий та творчий шлях Володимира Івасюка. Діти захоплено слухали розповідь вчителя про дитинство Володі, його молоді роки. Залюбки співали "Червону руту", "Водограй", "Два перстені"...

Заходи, які відбулись, не залишили байдужими нікого. В маленьких сердечках вихованців запалав вогонь любові та людяності, який вдалося роздмухати завдяки феномену Володимира Івасюка.

А учні 8-х класів із своїми наставниками відвідали Чернівецький обласний меморіальний музей композитора, доторкнулись до життя легенди.